Apie mus

Nuo vaikystės vengiate žmonių ,,baltais chalatais“? Poliklinikos visada asocijuojasi su skausmu, ilgom eilėm ir nemaloniom registratūros darbuotojom? Tuomet UAB „Kėdainių šeimos klinika“– kaip tik Jums. Čia pasijusite visiskai kitaip, nes mūsų credo : profesionalumas = nuoširdumas = rūpestis.  Lygybės ženklą tarp šių žodžių dedame neveltui. Jūsų laukia ne tik profesionalūs  ir nuoširdūs gydytojai, bet ir rūpestingos, švelnios slaugytojos. Hipokrato priesaika mums – ne tušti žodžiai.

 

UAB „Kėdainių šeimos klinika“

Duris atvėrėme 2006 metais. Nuo to laiko nuosekliai  plečiam savo veiklą.  Šiandien ,,Kėdainių šeimo klinikoje“ paslaugas teikia šeimos gydytojai, odontologai, kardiologė, otorinolaringologas, oftalmologas, neurologas, endokrinologas, akušeriai-ginekologai, echoskopuotojai, urologai, ortopedas – traumatologas. Profesionalūs specialistai konsultuoja, paskiria profesionalų gydymą ir garantuoja visišką konfidecialumą.

Mūsų tikslas – ne tik kokybiškai diagnozuoti ligas, skirti optimalų gydymą, bet ir imtis visų įmanomų prevencinių priemonių sergamumui sumažinti.  Todėl kviečiame visus dalyvauti prevencinėse sveikatos apžiūros  programose – gimdos kaklelio, krūties, prostatos ir storosios žarnos vėžio bei širdies ir kraujagyslių ligų). Vaikams atliekama  nuolatinių krūminių dantų dngimo silantinėmis medžiagomis paslauga..

Paslaugos, kurios yra kompensuojamos VLK, klinikoje prisirašiusiems pacientams  teikiamos nemokamai.

Laukiame Jūsų visų!